Pandia Suunta 25
22.5.2025 Helsingissä
Pandia Suunta 25 yhdistää alan asiantuntijat, uusimmat trendit ja unohtumattomat elämykset yhdessä päivässä.
Ilmoittaudu mukaan!


22.5.2025 Helsinki
Pandia Suunta 25
Tervetuloa vuoden iloisimpaan kiinteistöalan tapahtumaan, Pandia Suunta 25:een!
Päivän aikana sukellamme kiinteistöalan tulevaisuuden trendeihin asiantuntijapuheenvuorojen ja verkostoitumisen parissa. Ilta huipentuu tunnelmalliseen illalliseen ja rennon tyylikkäisiin iltajuhliin.
Vahvista yhteistyösuhteita, inspiroidu ja löydä uusia näkökulmia – Pandia Suunta 25 tarjoaa ainutlaatuisen tilaisuuden viedä alaamme yhdessä seuraavalle tasolle.
Ilmoittaudu mukaan ja varmista paikkasi!
Ilmoittautuminen on avoinna 8.5.2025 saakka tai kunnes tapahtuman kapasiteetti täyttyy.
Pandia Suunta
Seminaaripäiväohjelma, tunnelmallinen illallinen sekä rennon tyylikäs iltajuhla torstaina 22.5.2025 Helsingissä.
Tapahtumaohjelman näet täältä:
Tapahtuma on tarkoitettu ensisijaisesti Pandian asiakkaille. 💜
Hinta: 350 €
Mikäli ilmoitatte organisaatiosta useamman henkilön seuraavat henkilöt voivat osallistua hintaan 250€.
Lisätietoja
Ilmoittautuminen on avoinna 8.5.2025 asti tai kunnes tapahtuman kapasiteetti täyttyy.
Osallistujapaikan voi tarvittaessa siirtää toiselle henkilölle saman organisaation sisällä. Vaihdokset on tehtävä lähettämällä sähköpostia osoitteeseen: rosa-veera.koivisto@pandia.fi
Tapahtumatila sijaitsee Mikonkadulla, Helsingin päärautatieaseman kupeessa, joka takaa loistavat kulkuyhteydet niin ratikalla, paikallis- ja kaukojunilla, busseilla ja metrolla. Lisäsuosituksia saapumiseen löydät tapahtumaesitteestämme.
Olemme koonneet sinulle suosituksia lähialueen hotelleista, jotta vierailusi sujuisi mahdollisimman mukavasti. Valitut hotellit tarjoavat laadukkaan majoituksen ja hyvät yhteydet tapahtumapaikalle. Varaathan majoituksesi ajoissa varmistaaksesi saatavuuden. Jos sinulla on kysyttävää majoitusvaihtoehdoista, ota rohkeasti meihin yhteyttä! Huomioithan kuitenkin, että majoitus ei sisälly tapahtumaosallistumisen hintaan ja se varataan itsenäisesti suoraan hotellista.
Majoitussuosituksemme löydät tapahtumaesitteestämme:
Mikäli osallistujamäärä on alle 100, Järjestäjä (Pandia) voi harkintansa mukaan viimeistään kuukautta ennen peruuttaa koko tapahtuman. Järjestäjä ei korvaa tapahtuman peruuttamisesta mahdollisesti aiheutuneita muita kuluja tai vahinkoja.
Heräsikö kysyttävää?
Ota yhteyttä, niin autamme mielellämme! 😊
